ПриватБанк и Paypal — красивая мина при плохой игре

Январь 6th, 2015

Вчера не смог заплатить за товар приватовской гривневой картой. Удивился, но не придал значения, в новогодние праздники бывает такое. Все в «угаре».

Сегодня пришло удивительное письмо следующего содержания

Нещодавно Ви оплатили карткою покупку за кордоном. При цьому обмін валюти відбувався за невигідним для Вас курсом. Ми хочемо розповісти, як економити в таких випадках.

Розраховуйтесь карткою в валюті країни, в якій знаходитесь!

Якщо Ви за кордоном розраховуєтесь карткою, і продавець Вас запитає, в якій валюті Ви хочете зробити операцію – у місцевій чи гривні – завжди відповідайте «у місцевій валюті». Наприклад, якщо Ви знаходитесь в Європі, завжди вибирайте оплату в євро. І ось чому.
Якщо Ви вибираєте євро, обмін відбувається на боці ПриватБанку, а якщо гривню – на боці іноземного банку, що обслуговує цей магазин. Курс ПриватБанку завжди більш вигідний, тому що гривня для іноземних банків – валюта екзотична.
Причому різниця в курсах доволі суттєва. На кожних 100 євро Ви будете економити близько 30–40 грн.

Оказывается ПриватБанк позаботился о мне: если раньше можно было посчитать покупку по курсу 16,3 грн за доллар, теперь ПриватБанк посчитает ее сам по курсу 19,3 грн. и снимет на 300 гривен с меня больше. Вообщем полное надувательство со стороны банка, но, сволочи, еще рассказывают как они мне помогают.

Leave a Reply